Warsztat » Forum

[Wydarzenia] GameDay 2010 (23 marca 2010 - Sosnowiec)

Jul 7, 2009 | michalb |
109 wypowiedzi na 7 stronach:
1 2 3 4 5 6 7
Byczy
Jul 30, 2009

Odp: GameDay 2010 (23 marca 2010 - Sosnowiec)

Cytat:

Cytat:
A z jakiego nie dojeżdża np. do Katowic?

Z mojego.

Widzę, że gamedev.pl jest patronem medialnym. Jest gdzieś info o czym dokładnie będą te prezentacje?

Zasugerowaliśmy firmom, żeby była różnorodność tematów. Niestety prelegenci nie opisali dokładnie co będą zawierały ich wykłady. Jedynie Artur Ganszyniec (CD PROJEKT) podał plan http://codeguru.pl/LectureDetails/1,4192.aspx

Jest to pierwsza edycja Game Day. Na pewno będziemy robić ankiety na koniec, żeby wiedzieć pod jakim kątem przygotować konferencję za rok i na przyszłe lata.
michalb
Jul 31, 2009

Cytat:

Cytat:

A jeśli chodzi o dojazd to przepraszam Cię bardzo - z jakiego miasta w Polsce nie ma bezpośredniego pociągu/pksu do stolicy?

A z jakiego nie dojeżdża np. do Katowic? Ja wiem, że Warszawkę bardzo boli, że nie wszyscy zazdroszczą mieszkania w największej polskiej wsi.

mnie nikogo nie boli, śmieszą mnie tylko zagrywki i pogadanki małomiasteczkoców o tym jak tu strasznie i jaka wiocha a na studia i do pracy się tu pchają. Największa polska wieś - owszem - przez napływowców którzy walą tu drzwiami i oknami. Skoro tak tu strasznie to po co? Siedźcie u siebie, wybierajcie jajka z kurnika każdego ranka, krowy wypuszczać na wypas bladym świtem i czekać z utęsknieniem na sianokosy i dożynki a nie miasto mi zaśmiecacie a jak ktoś spyta w wakacje nad morzem czy w górach skąd są to każdy dumnie odpowiada "z Warszawy". Koniec offtopu.
Byczy
Jul 31, 2009

Guys, nie kłóćcie się ;-)

Może za wcześnie, ale zawsze można "luźno" pogadać - jakbyście widzieli Game Day na przyszłe lata?
michalb
Aug 1, 2009

zobaczymy po tegorocznym:).

Rejestracja jest od 8 do 9, to znaczy ze jak ktoś będzie 0915 to już nie ma szans na uczestnictwo? Pociąg z Warszawy przyjeżdża 0859 i zawsze z tego co wiem ma kilka minut opóźnienia dlatego właśnie sprowokowałem temat o podróży samochodem i chciałbym zobaczyć jak to wygląda w praktyce.
mar-ek1
Aug 1, 2009

Szkoda, że impreza wypada we wtorek bo chętnie bym zajżał (z Dąbrowy Górniczej mam bardzo blisko). Jeśli za rok GameDay będzie w sobotę to napewno się wybiorę.
Kurak
Jul 30, 2009

Cytat:

Koniec offtopu.
man zauważyłeś że duża część twoich postów to mniejszy bądź większy offtop i trollowanie? :) (mniej więcej takie jak ten mój post)
TRSSpy
Jul 31, 2009

Wybiera się ktoś z Krakowa?
Koshmaar
Aug 1, 2009

Fajnie że coś takiego się organizuje, gratulacje że znaleźliście tylu sponsorów i partnerów medialnych. Tylko "Należy również wspomnieć, że to pierwsza tego typu konferencja w Polsce." z http://79.96.104.182/gameday2/default.aspx?page=konferencja jest takie trochę nie tego z powodu http://igk.genbit.info/

Tak poza tym myślę że IGK przyda się konkurencja :]

No właśnie, ktoś wyżej spytał jak będzie z ludźmi którzy przyjadą później? domyślam się że nie powinno być problemu.
yarpen
Aug 2, 2009

Cytat:

Cytat:

Cytat:

Z mojego.

Widzę, że gamedev.pl jest patronem medialnym. Jest gdzieś info o czym dokładnie będą te prezentacje?

Zasugerowaliśmy firmom, żeby była różnorodność tematów. Niestety prelegenci nie opisali dokładnie co będą zawierały ich wykłady. Jedynie Artur Ganszyniec (CD PROJEKT) podał plan http://codeguru.pl/LectureDetails/1,4192.aspx

Garnek nie pracuje juz w CDPR.
Byczy
Aug 3, 2009

Cytat:

zobaczymy po tegorocznym:).

Rejestracja jest od 8 do 9, to znaczy ze jak ktoś będzie 0915 to już nie ma szans na uczestnictwo? Pociąg z Warszawy przyjeżdża 0859 i zawsze z tego co wiem ma kilka minut opóźnienia dlatego właśnie sprowokowałem temat o podróży samochodem i chciałbym zobaczyć jak to wygląda w praktyce.

Spokojnie możecie przyjść kiedy chcecie, jeżeli się zarejestrowaliście :-)

Cytat:

Szkoda, że impreza wypada we wtorek bo chętnie bym zajżał (z Dąbrowy Górniczej mam bardzo blisko). Jeśli za rok GameDay będzie w sobotę to napewno się wybiorę.

Nie wiem jak to będzie następnym razem, ale weźmiemy dzień tygodnia mocno pod uwagę. Parę postów wcześniej wspomniałem, że chcieliśmy zrobić w piątek, ale czynniki zewnętrzne na to nie pozwoliły.

Cytat:

Fajnie że coś takiego się organizuje, gratulacje że znaleźliście tylu sponsorów i partnerów medialnych. Tylko "Należy również wspomnieć, że to pierwsza tego typu konferencja w Polsce." z http://79.96.104.182/gameday2/default.aspx?page=konferencja jest takie trochę nie tego z powodu http://igk.genbit.info/

Tak poza tym myślę że IGK przyda się konkurencja :]

No właśnie, ktoś wyżej spytał jak będzie z ludźmi którzy przyjadą później? domyślam się że nie powinno być problemu.

Dzięki bardzo :-) Mam nadzieję, żeby robić Game Day co roku, z coraz większym "kick'iem" :-)

IGK znam - jasne :-) Wiedziałem, że ktoś będzie mnie odsyłał do tej konferencji przez w/w hasło GD. Myślę jednak, że GD jest robione pod innym kątem i ma inny charakter. My chcemy bardziej współpracować z sektorem prywatnym, pokazać jak to działa w praktyce i opierać się na doświadczeniu firm i twórców gier. Jak za rok będzie to wyglądać, tego do końca nie wiem, ale być może poszerzymy to o parę elementów, np. o potyczki gamedev. Tu by była działka dla: studentów, naukowców i przyszłych twórców gier. Możliwe, że będzie to trwać więcej niż 1 dzień.

Reasumując: Game Day i IGK to trochę różniące się między sobą wydarzenia. Może więc Game Day i IGK są dla siebie uzupełnieniem? ;-)
Byczy
Aug 3, 2009

Cytat:

Cytat:

Cytat:

Cytat:

Z mojego.

Garnek nie pracuje juz w CDPR.

Tak, ale współpracował z CDPR i współtworzył Wiedźmina, więc został "podczepiony" pod CDPR i to de facto nie przez nas.
ConayR
Aug 2, 2009

Cytat:

mnie nikogo nie boli, śmieszą mnie tylko zagrywki i pogadanki małomiasteczkoców o tym jak tu strasznie i jaka wiocha a na studia i do pracy się tu pchają.

Musiałoby mnie porazić, żeby się przenieść do Warszawy. Z jednej strony masa znajduchów, którym się po miesiącu wydaje, że są Warszawiakami, z drugiej gburowaci i opryskliwi autochtoni, którym się wydaje że przyłączanie okolicznych wiosek i nazywanie ich dzielnicami czyni z Warszawy wielkie miasto. Żal.Kazachstan.
michalb
Aug 3, 2009

podejrzewam że co Cie miało porazić to już Cie poraziło.
Control
Aug 17, 2009

A mi tam się bardzo podoba, że w Sosnowcu bo mam kilka przystanków busem do przejechania :D No i wreszcie się coś w tym mieście dzieje :D
Szkoda, że nie ma bardziej dokładnych opisów tych prezentacji.

Cytat:

No to po co w agendzie jest ta "Rejestracja" od 8 do 9, skoro wszyscy rejestrują się na codeguru?

I jeszcze mam pytanie w jaki sposób można być aktywnym w konferencji? Bo ja tu widzę same prezentacje, żadnego compo ani nic w tym stylu :E
Byczy
Aug 17, 2009

Cytat:

A mi tam się bardzo podoba, że w Sosnowcu bo mam kilka przystanków busem do przejechania :D No i wreszcie się coś w tym mieście dzieje :D
Szkoda, że nie ma bardziej dokładnych opisów tych prezentacji.

Cytat:

No to po co w agendzie jest ta "Rejestracja" od 8 do 9, skoro wszyscy rejestrują się na codeguru?

I jeszcze mam pytanie w jaki sposób można być aktywnym w konferencji? Bo ja tu widzę same prezentacje, żadnego compo ani nic w tym stylu :E

Rejestracja, tu: wpisanie się na listę. Szacujemy, że większość przyjdzie na GD2k10 od pierwszego wykładu, więc trochę czasu zajmie zanim zarejestrowani wpiszą się na listę.

Przede wszystkim PYTAĆ! Pytajcie, bo jest szansa spotkać się z ludźmi dla których gamedev jest chlebem powszednim. I druga kwestia - ODPOWIADAJCIE na pytania zadawane przez prowadzących ;-)
D3A7HC0DE
Jul 24, 2009

Można się jeszcze zarejestrować? na stronie codeguru nie widze już takiej opcji :/

btw. Ktoś chętny z Wrocławia?
Strony:
1 2 3 4 5 6 7