Warsztat » Forum

[Wydarzenia] IGK 2007 - po konferencji

Mar 7, 2009 | Koshmaar |
85 wypowiedzi na 6 stronach:
1 2 3 4 5 6
Koshmaar
Mar 7, 2009

IGK 2007 - po konferencji

Tradycyjnie, już po raz czwarty, jako pierwszy wróciłem do domu i zakładam temat w którym możemy dzielić się wrażeniami po tegorocznej IGK :-)

...

Mnie się podobało... poziom referatów był wyższy niż rok temu, dopracowanie większości prac na compo stało na zdecydowanie wyższym poziomie niż rok temu.

Ogólnie organizacja konferencji była ok. Dwie największe wady:
1) tragiczne tematy na compo (wesołe miasteczko jeszcze ok, ale puzzle i gra logiczna... no comments)
2) brak sierotki Marysi która w real timie podliczałaby głosy i prezentowała je na tablicy... w efekcie, brak tak emocjonującej części konferencji sprawił że końcówka była nudna

Oczywiście za rok znowu się pojawię... a teraz wracam do pisania swoich króliczych casuali ...  :D
LOR
Mar 8, 2009

Odp: IGK 2007 - po konferencji

Kto wygrał compo że tak zapytam ? :) I jaki w końcu był ten temat ? :P
bemon
Mar 8, 2009

tematem byl "wesole miasteczko - gra typu casual bez przemocy", na te "bez przemocy" wszyscy narzekali :).
Ogolnie bylo fajnie jak na moj pierwszy raz, tylko szkoda ze nastapil tak maly "stopien integracji" ze starszymi bywalcami.

IGK3-2006
Mar 9, 2009

Zapraszam do obejrzenia krótkiej relacji z tegorocznego IGK COMPO 2007 w TVP3:

http://ww6.tvp.pl/video/2007/03/25/114901/film.asf

Zaczyna się w szóstej minucie.
spax
Mar 10, 2009

Miło widzieć kolegów w TV :)

No ale do rzeczy, mnie na konf. niestety nie było. Do końca trzymałem organizatorów w niepewności, no ale niestety nie udało się (taki czar studiów ;P na I roku). Na pewno pojade za rok! :)
Merlith
Mar 13, 2009

Heja. Pomyślałem, by za rok wprowadzić aplikację do liczenia (takie tam słupki na rzutniku), co oczywiście nie wyklucza Sierotki. Myślę, że poprzednie narzekały na brudzącą kredę, dlatego nie chciały liczyć głosów.

Czy można prosić o możliwość uploadu prac na podstronę Compową dla organizatorów? To by skróciło męki niecierpliwych ;)
orzech
Mar 14, 2009

Cytat:

http://ww6.tvp.pl/video/2007/03/25/114901/film.asf

Loool, chłopaki jesteście w telewizorze. :D
LOR
Mar 12, 2009

Cytat:
Loool, chłopaki jesteście w telewizorze. Cheesy

Teraz to już każda firma was chce ;p hehe
codeminion
Mar 12, 2009

Cześć wszystkim,

Dziękujemy, za wysłuchanie naszego referatu, który Mildanach miał przyjemność dla Was prezentować i dziękujemy za brak nerwowych reakcji przy wstawkach typu "bez krwi i przemocy". - Swoją drogą podejrzewamy, że mogłoby to być dla Was nie lada wyzwanie ;)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to poniżej znajdują się slajdy z prezentacji:

http://codeminion.com/codeminion/files/Casual-IGK2007.ppt

A tak juz bardziej na serio. Zachęcamy wszystkich zaciekawionych do zajęcia się casualami i zgłaszaniem się do nas jeżeli uważacie, że macie jakiś ciekawy pomysł, który moglibyście w swoim team'ie zrealizować.

Dodatkowo aby potwierdzić referat Regedit'a to dajemy "żywy" dowód z naszego biura, że metoda pluszowego misia jest bardziej znana niż się wam wydaje ;) Zdjęcie poniżej:

Riddlemaster
Mar 14, 2009

Konferencja była bardzo fajna, wygląda już naprawdę dość profesjonalnie. Poziom referatów też był wysoki - sporo ciekawych rzeczy można się było dowiedzieć. A compo... cóż - temat trochę masakryczny. Wydawał się prostszy niż był w istocie. Z drugiej strony i tak była to dobra zabawa, fajnie się kodziło.
Merowing
Mar 15, 2009

było fajnie ;) szkoda tylko że net w hotelu taki słaby :P
ex3
Mar 15, 2009

Mi też się podobało.
Ale nie siedziała mi jedna rzecz, kompletna samowolka na COMPO.
Chodzi mi o to że większość drużyn nie tyle wykonała gierkę Casual co otarła się o gatunek.
Może jest to powodem dość hermetycznej formie casuali a może po prostu zawodnicy stwierdzili że
są za dobrzy na "jakieś tam" casuale, Łotewer.
Z drugiej strony jestem zaskoczony bardzo wysokim poziomem zaprezentowanych prac konkursowych.
Mam tylko nadzieję że stali bywalcy nie zdominują tej imprezy i że młodzi też zostaną docenieni za swój wysiłek.
pozdro dla wszystkich IGK`owiczów 2007
Netrix
Mar 16, 2009

Osobiście nie byłem ale nie mniej mnie to interesuje, dlatego prosiłbym o zamieszczenie w tym temacie tych prezentacji oraz...

Czy jest jakiś dostęp do tych prac konkursowych? Bardzo chciałbym je zobaczyć.
Xion
Mar 16, 2009

Do tego potrzebna jest decyzja organizatorów, ale zwykle nie było z tym większych problemów.
Salvation
Mar 13, 2009

hi, bylo spoko, ale tematy to N/C
szkoda ze mi sie na koniec compa spiepszylo wszystko ; f

NIE WIE KTOS GDZIE JEST MOJ ACCESS POINT ? MOZE KTOS GO WZIAL ? ; [
Merowing
Mar 14, 2009

Salvation dawaj zdjecie Auto hibernacji bo ludzie czekaja ;)
Strony:
1 2 3 4 5 6