Warsztat » Forum

[Wydarzenia] Konferencja IGK-5'2008

Nov 23, 2010 | Regedit |
163 wypowiedzi na 11 stronach:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Regedit
Nov 23, 2010

Konferencja IGK-5'2008

V Ogólnopolska Konferencja Inżynierii Gier Komputerowych - IGK-5'2008
http://www.igk.genbit.info/

Prędzej czy później trzeba założyć wątek forum poświęcony nowej edycji konferencji. Szczególnie, że właśnie pojawiły się na stronie informacje na jej temat. Wg strony głównej odbędzie się na początku kwietnia 2008. W dziale Agenda znajdujemy konkretną datę - piątek-niedziela, 4-6 kwietnia 2008 i wstępną agendę, z której widać, że konferencja ma planowany przebieg podobny do poprzednich edycji. W piątek po płudniu będą prezentacje firm, w sobotę referaty, a w niedzielę konkurs (kodowania ma być 7h). To wszystko pewnie może się jeszcze zmienić, ale zawsze to jakieś informacje. Mapkę tym razem zrobili z użyciem Google Maps - brawo, świetne rozwiązanie! :)

Od razu mam pewną propozycję. Na ubiegłorocznej amerykańskiej GDC odbyło się coś takiego jak Programmer's Challenge. Bardzo mi się to spodobało. Możeby coś takiego zorganizować u nas? Nie mówię, że oficjalnie, może być za kulisami wieczorem gdzieś w pokoju hotelowym. Jeśli jesteście za, mogę podjąć się organizacji tego, łącznie z napisaniem potrzebnej aplikacji i z prowadzeniem konkursu.
Riddlemaster
Nov 22, 2010

Odp: Konferencja IGK-5'2008

Reg - co do Twojej propozycji - jak najbardziej (zresztą kiedyś już to chyba ktoś proponował).

BTW czy ktoś dostał materiały z IGK'2007 czy tylko do mnie one nie dotarły?
Xion
Nov 22, 2010

Jakiej aplikacji? Przecież pytania można czytać z kartki :) Albo ostatecznie wyświetlać jako slajdy. W końcu nie musimy przecież robić tego w identycznej formie (podobnej do wyświetlanego dawno temu w TVP2 Va banque).
Regedit
Nov 25, 2010

Ja też nie dostałem jeszcze materiałów z IGK 2007. Możeby tak udostępniać je po konferencji, w wersji elektronicznej, do pobrania dla zarejestrowanych uczestników? To by pewnie przyspieszyło cały cykl wydawniczy.
Krzysiek K.
Nov 26, 2010

Cytat:
Ja też nie dostałem jeszcze materiałów z IGK 2007. Możeby tak udostępniać je po konferencji, w wersji elektronicznej, do pobrania dla zarejestrowanych uczestników? To by pewnie przyspieszyło cały cykl wydawniczy.

Jestem na nie. Jeżeli by materiały i referaty były w wersji elektronicznej, to już zupełnie nie było by presji, żeby się ruszali z drukowaniem tego, a tak chociaż wiedzą, że tłum koderów czeka, a książeczka musi być. :)
Merlith
Nov 29, 2010

O jak ten czas leci, plan pięcioletni prawie wykonany. Szkoda, że książki nie docierają... za moich czasów tego nie było! Mogę pomóc w egzekwowaniu Waszych praw ;)
No i fajnie będzie się spotkać ponownie. W tym roku mam ochotę na: prezentację własnego referatu, udział w Compo i ufundowanie nagrody za najlepszy referat :D
Masterio
Dec 1, 2010

Myślicie, że w moim wieku (13 lat), Mógłbym wziąć udział w konferencji i konkursie??
revo
Dec 1, 2010

Cytat:

Myślicie, że w moim wieku (13 lat), Mógłbym wziąć udział w konferencji i konkursie??

Dzon chyba bral w takim wieku, więc to nie problem ;>

Mam nadzieje, że tym razem uda mi się pojechać, bo jak na razie, mimo, że bardzo mi się podobało, byłem tylko na drugiej.
LOR
Dec 2, 2010

Do trzech razy sztuka, więc za tym razem muszę dotrzeć ;p
Xion
Dec 3, 2010

Oj tak, przydałoby się w końcu coś zreferować...
Riddlemaster
Dec 3, 2010

Ja liczę, że na to IGK w końcu przygotuję coś z Photon Mappingu, bo na poprzednie mi się nie udało i musiałem mówić o AI ;)
_MtZ_
Dec 2, 2010

A ile tam się płaci za uczestnictwo?
REGi
Dec 2, 2010

widzę, że po raz kolejny nie będę mógł pojechać na IGK :( to trzeba mieć pecha.... znów mi data nie pasuje :/
Netrix
Dec 3, 2010

REGi załatwimy ci wolne jak co :)

Ja w poprzednim roku nie mogłem, bo się za późno dowiedziałem, ale w tym będę.  :) Kasa to chyba od wakacji czeka.
RageX
Dec 4, 2010

No właśnie... jak to z kasą wygląda. Niby noclegi można - ale po ile? Czy jakaś stołówka jest - po  ile?
Kto prowadzi? Nie koniecznie nazwiska, ale skąd się ci ludzie biorą. Jakoś się zgłaszają? :)
Wiem że to wszystko pytania noobie, no ale nie byłem, nie wiem. Ktoś z was był, może odpowie na szybko? :)
Riddlemaster
Dec 3, 2010

Prowadzą ludzie z Akademii Podlaskiej (studenci). A co do kasy - w sumie wychodziło to chyba ok. 200 zł.
Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11