Warsztat » Forum

[Wydarzenia] Zjazd Twórców Gier 2010 - Oficjalnie

Jan 28, 2010 | Fanotherpg |
319 wypowiedzi na 20 stronach:
1 2 3 4 5 15 16 17 18 19 20
Fanotherpg
Jan 28, 2010

Zjazd Twórców Gier 2010 - Oficjalnie

Zjazd Twórców Gier 2010, to już III edycja corocznego ogólnopolskiego spotkania amatorskich i niezależnych twórców gier oraz ich współpracowników - grafików, muzyków, scenarzystów, redaktorów oraz graczy! W tym roku odbędzie się ona w Gdańsku, na terenie Uniwersytetu Gdańskiego w dniach 15-19 lipca (czwartek-poniedziałek).

Cały konwent jest zorganizowany dla wszystkich osób powiązanych w jakikolwiek sposób z gamedevem, niezależnie od wieku, upodobań czy też dziedziny jaką się zajmuje. Tak więc obojętnie czy tworzyć amatorsko dla siebie, chciałbyś zaistnieć jako niezależny twórca, skupiasz się na rozwijaniu swojego talentu poprzez tworzenie assetów, czy też po prostu jesteś studentem bądź grasz w gry i są one częścią twojego życia, jesteś więcej niż mile widziany.

Co więcej jeśli zawodowo jesteś powiązany z GameDevem, tłumaczysz, programujesz, czy też nauczasz, może byłbyś zainteresowany możliwością zaprezentowania dokonań swojej firmy bądź też uczelni? Cały segment prelekcji ma odbyć się w weekend (17-18 lipca) i być skonkretyzowany na wszelkich aspektach tworzenia gier. Już teraz mamy wsparcie Polskich i zagranicznych firm i serwisów, a dalsze rozmowy są w toku, listy dalej przygotowywane... Tak więc każdy znajdzie coś dla siebie i każdy wyniesie coś co zmieni jego postrzeganie na temat gier.

Jednakże nie jest to nudna impreza dla facetów w garniakach. Większość z nas jest młoda, ambitna i pełna energii, tak więc wszelkie mniej oficjalne prezentacje czy też inregrowanie się (zwłaszcza osób pełnoletnich) będzie miało miejsce, a to wszystko dzięki bardzo dobrej lokalizacji naszej noclegowni – Akademików Uniwersytetu Gdańskiego. Jednak jako organizatorzy nie zapominamy niejako o powadze całej inicjatywy i dlatego też staramy się dołożyć wszelkich starań by zabezpieczyć i urozmaicić wam cały okres imprezy.

Tak więc, wszelkie dalsze informacje, w tym jak się zarejestrować, jakie są koszta imprezy i tym podobne znajdziecie na oficjalnej stronie zjazdu – http://zjazdtworcowgier.pl a jeśli macie jakiekolwiek pytania możecie je umieszczać tutaj. W miarę możliwości postaramy się na nie odpowiedzieć szybko i rzetelnie.

Pozdrawiam i do zobaczenia w te wakacje,
Tomasz 'Fanotherpg' Kaczmarek
blizniak
Feb 3, 2010

Odp: Zjazd Twórców Gier 2010 - Oficjalnie

będziemy (w imieniu koła vertex z PG) ;]
Fanotherpg
Feb 3, 2010

Im więcej tym lepiej. Niedługo strona dostanie nową szatę graficzną, ale i tak nie zapomnijcie się zarejestrować.
BERSERKER
Feb 5, 2010

YES! wreszcie coś w gdańsku :)
Regedit
Feb 6, 2010

Pytanie do organizatorów: Do kiedy najpóźniej można się rejestrować?

Pytanie do pozostałych: Kto jedzie z Warszawy? Możnaby się jakoś razem zgadać!
Fanotherpg
Feb 5, 2010

Do początku lipca, jednakże im wcześniej tym lepiej.
Vipa
Feb 5, 2010

No nareszcie północ Polski. Będę bankowo.
Koshmaar
Feb 6, 2010

Bardzo fajna inicjatywa, ciekawe szczególnie są te dwa pierwsze dni integracyjne - to nowość w przypadku konferencji gamedevowych w naszym kraju :]

...szkoda tylko że wreszcie północ Polski ;) Akurat w tych dniach ma miejsce inne wydarzenie na samym południu, przy granicy ze Słowacją, na którym być może będę, więc podróż przez cały kraj nie bardzo mi się uśmiecha - ale jeszcze zobaczymy.
BERSERKER
Feb 7, 2010

jak ktoś się pisze na to to niech napisze tutaj, wolę żeby tam warsztatowicze jacyś byli ;)
Fanotherpg
Feb 9, 2010

No to chłopaki zapraszajcie swoich znajomych z Warsztatu na imprezę! Piszcie PW/Mejla przez komunikatory, dawajcie linka i rozsiewajcie nasionka.

Im nas więcej tym lepiej, zwłaszcza że jako organizatorzy bardzo liczymy na silną reprezentację Warsztatu i jakąś prezentację od was.
Dab
Feb 6, 2010

Ja się poważnie zastanawiam (Warszawa).
BrutalComputer
Feb 12, 2010

No dobrze, zgłaszam się. Między innymi dlatego, że niedaleko od domu. :D

Tylko wiem, że na 100% będzie integracja w akademikach, a ja mieszkam niedaleko ( 27zł * 4 )... I ciekawi mnie jak wygląda taka sytuacja na IGK?
Koshmaar
Feb 10, 2010

IGK ma miejsce w Siedlcach, gdzie się wychowałem i mieszkałem aż do momentu rozpoczęcia studiów, dalej tam rodzinka mieszka. Mimo to, niemal za każdym razem spałem w akademikach lub w hotelu z warsztatowiczami :] Jednak nie było to konieczne, mogłem siedzieć do późna, na noc wracać do domu a rano przyjeżdżać z powrotem - zazwyczaj nie chciało mi się tak kombinować, ale w tym roku tak zrobiłem.
MrKaktus
Feb 10, 2010

Jak napisał Rafał będziemy (vertex z PG) :).
Mamy w planie wygłoszenie kilku wykładów (może jakaś powtórka z terenu z IGK dla pomorzan :P).
Fanotherpg
Feb 11, 2010

Odnośnie Wawy - mam już 1 osobę która na pewno stamtąd jedzie. Jak tylko zgłosi się oficjalnie kilkadziesiąt osób reaktywuję listę uczestników więc będziecie w stanie zobaczyć kto skąd jest i się zorganizować samemu.

W kwestii noclegów, znam życie i wiem że nocowanie w akademikach naprawdę jest zupełnie inne od nocowania poza. Rok temu mieliśmy Zjazd we Wawie z 4 osoby były z Wawy a wszyscy w akademiku mieszkali, tak samo było z Krakowem.

Kwestia jest też taka, proszę WSZELKIE zgłoszenia wykonać prawidłowo z zaleceniem na stronie rejestracyjnej dla każdego z uczestników (jeśli jest to grupa, można przesłać w jednym mailu wszelkie formy) na mojego maila - łatwiejsza organizacja dla nas. Co więcej proszę w miarę możliwości podawać pełne nazwy teamów, uczelni, miejsc skąd jesteście i jeśli macie jakieś kontakty tam (np. na waszej uczelni jest organizowana jakaś podobna impreza) bylibyśmy bardziej niż zobowiązani za udostępnienie nam kontaktu, namiaru i polecenie nas, aby w miarę możliwości też uczelnie zaprosić by one siebie rozpromowały i np. zdobyły nowych studentów.

Także im więcej nas będzie tym łatwiej będzie się nam rozmawiało z dalszymi sponsorami i firmami które chcemy zaprosić na wykłady. Więc prosimy o jak najwcześniejszą rejestrację, nawet wstępną w stylu - Zespół taki i taki, stąd i stąd, liczba członków taka, do tego dnia wyślemy szczegółową listę, a do tego przelejemy pieniądze.
kocri
Mar 4, 2010

Wybiera się ktoś z Łodzi?
Osobiście zapraszam ludzi, którzy tak nienawidzą mnie jak i całej ekipy Slincera - za to, że "nic nie mamy", a się tak lansujemy. ;)
Strony:
1 2 3 4 5 15 16 17 18 19 20