Warsztat » Forum

[Wydarzenia] Zjazd Twórców Gier 2010 - Oficjalnie

Jan 28, 2010 | Fanotherpg |
319 wypowiedzi na 20 stronach:
1 2 3 4 5 13 14 15 16 17 18 19 20
intoxicate
Sep 12, 2010

Odp: Zjazd Twórców Gier 2010 - Oficjalnie

Zjazd sie skonczyl i juz organizatorzy maja wszystko w dupie :)

Ja juz na .avi nie czekam.
Jakim
Sep 13, 2010

Byłem, zobaczyłem i powiem, że fajnie było - niektóre prelekcje - jak o demoscenie czy pikselarcie - mi się naprawdę podobały, niektóre mniej (dyskusja o sytuacji polskiego gamedevu), ale ogólnie jestem zadowolony z pobytu i nie żałuję wydanych pieniędzy/wykorzystanego czasu. Co prawda nie zintegrowałem się zbytnio z innymi, ale fajnie i tak było zobaczyć niektóre persony z twarzy, a nie z nicków ;).

Za rok postaram się ponownie nawiedzić ZTG swoją obecnością.

Swoją drogą widzę, że jak co roku problemy z post-organizacją i spreadowaniem nagranego materiału :P.
Fanotherpg
Sep 17, 2010

Spokojnie, materiały są ale zajmują nieco miejsca i czasu. W sumie coś koło 500 GB filmów...

Lada dzień jednak wszystko powinno zostać ogarnięte. A wszystko się przeciąga z kilku względów, o których powiadomię w najbliższym czasie.

BrutalComputer, co do opisów raczej jednak nich wstawiać nie będę, a obecną listę uczestników zdejmę z przyczyn niejako niezależnych ode mnie. Za rok będę musiał ten aspekt sprecyzować o wiele dokładniej by nie było tylu problemów jak w tym roku.
Fanotherpg
Aug 20, 2010

Dzisiaj wieczorem już wszysy powinni otrzymać wszelkie maile z prośbami i drobnymi upominkami od Mlecznej ekipy.

Niedługo pojawi się także pewna dość istotna aktualizacja na stronie ZTG... I cóż do usłyszenia jeszcze w tym roku.
M2cl3k
Aug 23, 2010

Ja już wysłałem do panzerpłatków emaila :)
Dzięki za prezent :)
Fanotherpg
Aug 27, 2010

Tak więc, emaile zostały rozesłane do wszystkich... uczestników. Filmy są cięte więc niedługo powinny pojawić się na YouTube i do downloadu.

Co więcej możecie się spodziewać już w najbliższymc czasie dużej inicjatywy z naszej strony więc bądźcie baczni.

Zebrałem również do kupy cały negatywny feedback jaki dostałem. I czekam na dalszy - ponad 400 maili rozesłanych :)

Jakim
Sep 1, 2010

Ja tylko publicznie dodam, że w akademikach panie nie były zorientowane co to za lista i jak się do niej ustosunkować (spodziewały się konkretnej rozpiski wraz z rozdziałem do pokoi).

Na YouTube na jakim koncie spodziewać się materiałów?
Fanotherpg
Sep 4, 2010

Zarząd chciał jedno, panie w akademikach co innego. Ale wyciągamy wnioski spokojnie. Co do filmów, wszystko będzie podane już niedługo.
Jakim
Sep 5, 2010

Ok. Jedno tylko powiem, przede mną nie musisz się tłumaczyć, bo ja rozumiem, skąd te usterki mogłyby się brać. Mi chodzi o to, że kluczem do dobrej organizacji jest świadomość, że potencjalnego gościa nie interesuje to, czy zawiniła osoba A, grupa B, a może zarząd C, tylko że coś szwankowało i z tego powodu powstała jakaś niedogodność. Żeby tego uniknąć, wszystko powinno być finalizowane na długo przed samą imprezą. Po prostu - wystartować wcześniej, załatwić podstawy informacyjno-organizacyjne, zanim się ogłosi wszędzie konkretne miejsce i czas oraz zagwarantować sobie możliwość naprawy jakichkolwiek wpadek.
Dab
Sep 6, 2010

Cytat:

Tak więc, emaile zostały rozesłane do wszystkich... uczestników

Potrzeba było miesiąca na naskrobanie paru akapitów? Fascynujące.
Fanotherpg
Sep 23, 2010

Przygotowanie listy mailingowej nieco czasu zajęło. A też czasu aż tyle nie miałem.

Jakim i dlatego też proszę o jak najbardziej negatywny feedback, aby wytknąć wszystkie błędy bo może zauważyliście coś czego my jako organizacja nie zauważyliśmy. A przygotowania przyszłorocznego zjazdu trwaja już od miesiąca.
maciek_slon
Sep 26, 2010

Hmm... A ja żadnego maila nei dostałem...
Fanotherpg
Sep 29, 2010

Wysyłałem maile do wszystkich osób które się zgłosiły, wyłącznie do 2 na Facebooku i jednej na Naszej klasie i jako PW n GameDevie. Jeśli ktoś nie otrzymał niczego neich podeśle mi maila z swoimi danymi osobowymi (imię, nazwisko, miejscowość) sprawdzę w liście i odpowiem. Mail wciąż ten sam polgamez@interia.pl
koobare
Oct 15, 2010

Jak tam, drodzy warsztatowcy, prezenty podocierały? Wszyscy, którzy wysłali do nas adresu odebrali kopertki i paczuszki?

Jako że dwie osoby zgłosiły się już, że paczka do nich nie doszła, jutro ktoś od nas (jak znam swe szczeście będę to ja) do wielce czcigodnej pieczary molosznej, zwanej Pocztą Polską, by zgłosić reklamację i zażądać wyjaśnienia w której to placówce tak uwielbili nasze gadżeciki, że postanowili je sobie zachować. Nie to żebyśmy odmawiali sobie odrobiny uwielbienia, ale wolelibyśmy by nasze gadżety dotarły do twórców, a nie np. pani Krysi z okienka jedenastego, która podstemplowywać będzie zus-owskie papierki w naszej koszulce i czapeczce. ;)

Ton drwiący na bok: kto paczkę dostał? Kto nie dostał? Zgłaszać się, pójdzie jedna fala reklamacyjna.
MrKaktus
Oct 15, 2010

Hej, ja nie dostalem, a mieszkam w Gdańsku :P to sie nazywa miec pecha :)
(adres wysylkowy podesle mailem do Ciebie)
Vipa
Oct 17, 2010

Cytat:

Jak tam, drodzy warsztatowcy, prezenty podocierały? Wszyscy, którzy wysłali do nas adresu odebrali kopertki i paczuszki?

Jako że dwie osoby zgłosiły się już, że paczka do nich nie doszła, jutro ktoś od nas (jak znam swe szczeście będę to ja) do wielce czcigodnej pieczary molosznej, zwanej Pocztą Polską, by zgłosić reklamację i zażądać wyjaśnienia w której to placówce tak uwielbili nasze gadżeciki, że postanowili je sobie zachować. Nie to żebyśmy odmawiali sobie odrobiny uwielbienia, ale wolelibyśmy by nasze gadżety dotarły do twórców, a nie np. pani Krysi z okienka jedenastego, która podstemplowywać będzie zus-owskie papierki w naszej koszulce i czapeczce. ;)

Ton drwiący na bok: kto paczkę dostał? Kto nie dostał? Zgłaszać się, pójdzie jedna fala reklamacyjna.

Tu masz formularz reklamacyjny.
http://www.cennik.poczta.lublin.pl/pdf/formularze/wybor_reklamacja.php
To nie musi być wina pani Krysi, ludzie na urlopach i paczki zalegają. Do tego zalegają jedna na drugiej i sa pogniecione itd. Oczywiście wszystko wina złego zapakowania :).
Mając numer nadania warto żeby odbiorca spytał się na poczcie. Przesyłki czasami wracają jako dwukrotnie awizowane a adresat nic o tym nie wie. Ot PP.
Strony:
1 2 3 4 5 13 14 15 16 17 18 19 20