Warsztat » Forum

[Wydarzenia] Zjazd Twórców Gier 2010 - Oficjalnie

Jan 28, 2010 | Fanotherpg |
319 wypowiedzi na 20 stronach:
1 2 3 4 5 6 15 16 17 18 19 20
Regedit
Mar 28, 2010

Odp: Zjazd Twórców Gier 2010 - Oficjalnie

To ja poproszę o informację gdzie w pobliżu miejsca wykładów można wyjść na piwo ;)
Fanotherpg
Mar 28, 2010

Reg ogólnikowe informacje są na stronie - hipermarkety i mniejsze sklepy. A co do pubów itd. to dopiero na miejscu dla pełnoletnich.

Co do wykładów, będą 'mądrości filozoficzne' niezależnych jak i profesjonalistów, ale też będą wykłady stricte dla poszczególnych grup jak graficy czy koderzy. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Ale mimo wszystko charakter konwentu od 3 lat pozostaje niezmienny jest to Zjazd Twórców Gier, czyli wszystkich osób zaangażowanych w tworzenie, a nie tylko programistów.
MrKaktus
Feb 12, 2010

A czemu nie jest widoczna aktualna lista uczestników?
Na początku była a potem znikła?
Może nie ma ich za dużo (prelegenci + np. 10 osób) ?
Vipa
Feb 12, 2010

Cytat:

To ja poproszę o informację gdzie w pobliżu miejsca wykładów można wyjść na piwo ;)

Się znajdzie, spokojnie :).

Cytat:

A czemu nie jest widoczna aktualna lista uczestników?
Na początku była a potem znikła?
Może nie ma ich za dużo (prelegenci + np. 10 osób) ?

Fakt... Ale pamiętam zloty amigowców po 10 osób, bez prelegentów. Też było nieźle :).
Fanotherpg
Feb 13, 2010

MrKaktus, zdecydowaliśmy się ją zdjąć na chwilę obecną ze względu na to że dużo osób nie dokonało wszelkich formalności, chociażby na Facebooku mamy prawie 50 osób które 'potwierdziły' uczestnictwo, ale zdecydowana większość z nich jeszcze nie dokonała pełnej rejestracji.

Nie chcemy po prostu wrzucać osób, których do końca pewni nie jesteśmy. I nie ukrywając mamy teraz nieco innych spraw na głowie więc dodatkowy update listy uczestników byłby na ten tydzień czymś co by nas za mocno przygniotło. Ale spokojnie planujemy niedługo to uruchomić ponownie.
Regedit
Feb 19, 2010

Nie musicie przecież prezentować pełnych "danych osobowych" każdego uczestnika które były do wpisania podczas rejestracji, w tym zdjęcia czy zainteresowań. Wystarczyłaby ksywka, imię, nazwisko, miasto. To dużo mniej pracy.

Co sądzicie o pomyśle, żeby przy tych którzy nie dopełnili jeszcze wszystkich formalności wyświetlić jakiś pasek postępu? ;)
infernus
Feb 24, 2010

Jadę! W końcu skoro w Sopocie mieszkam to blisko mam. Jakieś piwko też z gamedevowa brać się wypije :D Co do strony to poprawcie ją troszkę, przydał by się jakiś formularz do wypełnienia, bo na razie z tego co rozumiem to muszę wysyłać do was emaila z info. Formularz znacznie ułatwił by sprawę.
Vipa
Mar 2, 2010

Jest jakaś lista prelekcji z rozmieszczeniem w czasie? Daleko z Elbląga nie mam i mogę dojeżdżać ale musiałbym własny grafik jakoś ułożyć :).
Fanotherpg
Mar 11, 2010

Grafik podany zostanie w terminie późniejszym, wciąż dogadujemy wiele kwestii na temat prelekcji. Ale jest już lista około 10 dostępna na stronie.

Co do formularza, rozważamy coś takiego.
BERSERKER
Apr 24, 2010

To kiedy ta lista uczestników będzie?
doomtrader
Apr 23, 2010

Nie znalazłem informacji , jest w pobliżu parking strzeżony?
Merlith
May 1, 2010

No to ja tyż się wybiorę ;)
Fanotherpg
May 10, 2010

W kwestii prelekcji jest już lista: http://www.gamedev.pl/news,742.html

Co do parkingu dowiem się.
Vipa
May 14, 2010

Cytat:

W kwestii prelekcji jest już lista: http://www.gamedev.pl/news,742.html

Chodziło mi o to, w jakich dniach i w jakich godzinach one się odbędą.
Koshmaar
May 14, 2010

Wszyscy przyjeżdżają od samego początku, także na część integracyjną (najważniejszą ;)? Domyślam się że odbędzie się ona w akademikach... może warto przemyśleć wcześniej jak to będzie wyglądać i zaplanować coś, aby ludzie nie kisili się tylko w grupkach swoich znajomych, bo mały pożytek z takiej integracji na konferencji :]

Btw już zdecydowałem że jadę

EDIT: napisalem maila ze zgłoszeniem (mało profesjonalny jest brak formularza bezpośrednio na stronie), zastanawiam się jak to jest z potwierdzeniem przelewu - wystarczy screen z wysłania przelewu z ebanku?
Fanotherpg
May 14, 2010

W kwestii parkingu jest jeden na 200 samochodów, dowiem się konkretów dzisiaj/jutro.

Co do prelekcji będą się one odbywać od piątkowego popołudnia i chwilowo nie możemy podać konkretnych dni ani godzin bo dalej lista jest otwarta.

Ja osobiście nigdy nie podałbym swoich danych personalnych do formularza na stronie internetowej - a o takie przecież prosimy. Nigdy nie wiesz gdzie to wysyła itd. Mogę takowy spróbować przygotować dzisiaj/jutro ale wierzcie, że jak na razie nie miałem na to żywnie czasu no i też, nie wszyscy lubią te formularze.

Co do potwierdzenia przelewu, wystarczy potwierdzenie z banku, czy screen, czy nawet napisanie że wysłałeś tego i tego i powinno dojść w takim czasie. Odpowiadamy osobiście na każdą rejestrację i jeśli czegoś brakuje odrazu o to prosimy w potwierdzeniu.
Strony:
1 2 3 4 5 6 15 16 17 18 19 20